מגדלור בטיחות תהליכית

 

מהו מגדלור–Beacon

מגדלור בטיחות תהליכית, בחסות ובהפקת המרכז לבטיחות תהליכים כימיים (CCPS),הוא דף מידע שמטרתו להעביר מסרים מועילים בנושא בטיחות תהליכית. המידעון החודשי מצליח בעמוד אחד להרחיב את היריעה בנושאים מתחום הבטיחות התהליכית. כל גיליון מציג תאונה שקרתה באמת, מתאר לקחים שנלמדו ממנה ואמצעים מעשיים כדי למנוע תאונה דומה במפעל שלך. עם תפוצה של כמיליון קוראים בשפות רבות, מגדלור בטיחות תהליכית של CCPS הוא הפרסום המקצועי הנרחב והנקרא ביותר.

ובר הנדסת בטיחות מבקשת להרחיב את הידע והמידע בנושא בטיחות תהליכית ע"י למידה של לקחים מתאנות עבר, כך נצליח כולנו להגיע לרמת בטיחות גבוהה בכל מתקן ומתקן.

 

כיצד להשתמש במגדלור בטיחות תהליכית

מגדלור מספק מדי חודש מסר מאיר עיניים בנושאי בטיחות תהליכית. המסר מתבסס על אירועים ממשיים במתקנים ובמפעלים בתעשייה. התבססות זו על ניסיון שנלמד מתאונות או כמעט-תאונות אמיתיות מאפשר הכרות והפנמה של סיכונים תהליכיים במתקנים השונים ומספק תוכן משמעותי לקוראים.

כל גיליון של מגדלור כולל עמוד אחד עם כותרת מושכת עין, תמונה או ציור המתארים את האירוע, הסבר מילולי של האירוע, ההשפעה של התוצאה, כיצד הטעות תוקנה ומהם הלקחים שנלמדו. בעוד שבמתקן שלך הציוד או הכימיקלים אחרים, הלקחים הנלמדים נועדו להיות כלליים ואוניברסליים. כמו כן, גם לאירוע בודד יכולים להיות מספר גורמים ולכן ישנם לקחים נוספים אשר ניתן להסיק מעבר לאלה המודגשים בעלון מגדלור בודד.

לחץ כאן להצטרפות כמנוי חודשי

עזור לנו להביא ולהפיץ מסר של בטיחות תהליכית לקהל גדול יותר ברחבי העולם בכל חודש ועודד את העמיתים שלך להירשם. ההרשמה מהירה וקלה. לאחר הרשמתך, זרקור יישלח אליך חינם בכל חודש. במהלך ההרשמה ניתן לבחור באיזו שפה לקבל את המגדלור בדוא"ל.